Overig

Faq

Zijn er voor het leasen van bestelvoertuigen aparte voorwaarden?

Nee, de algemene voorwaarden gelden ook voor bestelvoertuigen. In artikel 19 vindt u de specifieke voorwaarden voor het leasen van een bestelvoertuig.